وکیل کرج - گروه وکلای البرز | مشاوره حقوقی - وکالت دعاوی
مشاوره آنلاین

وکالت وکیل کرج

واژه وکیل، یکی از اسامی خداوند مهربان است و از نام خداوند استعاره گرفته شده است و در معنی حقوقی به کسی گفته می‌شود که به نیابت و نمایندگی از موکل، برای امری اقدام می‌نماید.؛ وکالت نیز در لغت به معنی نمایندگی و نیابت است و مترادف با کلماتی مانند وصی،ولی و یا سرپرست می‌باشد و طبق ماده ۶۵۶ قانون مدنی ، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید.

اثر عقد وکالت اعطای نیابت است به این معنا که موکل اقدامات وکیل در اعمال حقوقی را به منزله اقدامات خود می داند و به او اختیار می دهد که به نام و حساب موکل تصرفاتی داشته باشد. بنابراین وکیل نسبت به آثار اموری که انجام می دهد در حکم واسطه است و آنچه انجام می دهد برای موکل است در واقع تعهداتی که وکیل می پذیرد بر موکل بار می شود و اگر نفعی هم باشد برای موکل است.

گروه حقوقی وکلای البرز در این مقاله به معرفی وکلای متخصص در کرج میپردازد ، با ما همراه باشید.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

ویژگی های بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می دهد تا با موکل مفصلا درباره پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد همچنین در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی ، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده ، به موکل خود اطلاع می دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست درباره طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

همچنین یک وکیل باید دارای ویژگی های دیگری نیز باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

وکیل خوب باید به روز باشد 

با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد لازم و ضروری است یک وکیل خوب خود را با قوانین و مقررات جدید بروز نگه دارد و صرفاً به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند.

وکیل خوب باید امین و امانت دار باشد 

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد .

وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد می کند 

یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره به نتیجه برساند. اگر به ناچار پروسه قضایی انتخاب شد نتایج حاصل از طرح دعوا را باید برای موکل تشریح کند.

استفاده از تجربه ی دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده 

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد و برای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام میدهد و نباید هرگز از آن سوء استفاده کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خوب است.

برخورد محترمانه با قاضی ، موکل و طرف مقابل

وکیل خوب علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است 

با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و… پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، پس وکلایی که به صورت تخصصی صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردارند.

وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد 

نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خوب باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد و با بیان سنجیده و نافذ بتواند که در یک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

مزایای داشتن وکیل کرج

پرونده های حقوقی اغلب ماهیت پیچیده ای دارند و همه چیز آن گونه که در ظاهر ساده به نظر می رسد نیست و ممکن است یک پرونده حقوقی به دلیل انتخاب روش غلط برای رسیدن به نتیجه از سوی طرفین پرونده یا هر دلیل دیگری چند سال سپری شود و تازه افراد به فکر انتخاب وکیل بیفتند . اما برخی از افراد با بروز کوچک ترین مشکل حقوقی نیز به سراغ متخصص قانون یعنی وکیل می روند و از مزایای آن اعم از جلوگیری از اطاله دادرسی ، پپیگیری وکیل کرج بجای موکل در مراجع قضایی و استفاده از راه حل های قانونی مناسب بهره مند می شوند ؛ بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن از وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج استفاده نمایید.

 

تخصص وکیل کرج

انواع تخصص های حقوقی وکیل کرج شامل تخصص حقوقی در زمینه ی حقوق تجارت و امور مالی ، مسائل خانواده و قوانین و مقررات مرتبط با آن، امور کیفری، جرائم رایانه ای، تنظیم قرارداد ، ملکی و ثبتی و … می باشد که در ادامه به بررسی هر یک به طور جداگانه می پردازیم.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

وکیل خانواده در کرج

وکیل خانواده در کرج به وکیلی گفته می شود که در تمامی امور و دعاوی مرتبط با حوزه ی خانواده متخصص و با تجربه باشد و بتواند مسائلی از قبیل ازدواج، تعهدات مالی و غیر مالی، مهریه، طلاق،جهیزیه، حضانت،قیمومیت، عده و … در میان زوجین را حل و فصل نموده و به درستی و مطابق با قانون مرتفع نماید .

 

چرا به وکیل خوب خانواده در کرج نیاز داریم ؟

مسائل و مشکلات حقوقی خانواده مانند نفقه ،مهریه ، طلاق و… در دادگاه های خاص خانواده انجام می شود و در صورت سروکار داشتن با مسائل خاص خانوادگی حتما باید با دفاتر مورد اطمینان و به طبع با وکلای مورد اطمینان مشکلات خود را در میان بگذاریم .یک وکیل خوب خانواده می­ تواند با ارائه مشاوره­ های درست، مسیر پرونده را آن طور که موکل خود در نظر دارد، پیش ببرد. پس قبل از هر اقدامی لازم است از یک مشاور و یا وکیل خانواده کمک گرفت تا به موفقیت در آن پرونده نزدیک شد زیرا در بسیاری از مواقع تنها با نوع صبحت کردن و نوع دفاع آن وکیل، نتیجه پرونده تغییر می ­کند.

 

در پرونده های خانواده چگونه وکیل خود را انتخاب کنیم ؟

شما می توانید وکیل خود را از بین هر یک از وکلای رسمی دادگستری انتخاب نمایید. اصولاً از این حیث هیچ محدودیتی در نظام حقوقی ایران وجود ندارد. اما توصیه و تاکید ما این است، پیش از هر گونه اقدام حقوقی و قضایی با گروه حقوقی وکلای البرز تماس بگیرید. گروه حقوقی وکلای البرز متشکل از وکلای مجرب و متخصص عضو کانون وکلای دادگستری مرکز آماده و مشتاق است، در تمامی حوزه های خانواده ، حقوقی و کیفری به عنوان وکیل و مشاور در کنار شما باشد. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده با ما در تماس باشید.

 

حق الوکاله وکیل خانواده در کرج

راجع به حق الوکاله وکیل خانواده در کرج به طور کلی نمی توان سخن گفت چرا که این مساله در پرونده های مختلف و بسته به نوع دعوای خانوادگی که مطرح است متفاوت می باشد. برای مثال هزینه طرح دعوای طلاق و مهریه متفاوت از دعوای حضانت می باشد و خود دعوای طلاق و مهریه نیز هزینه اش بسته به عوامل مختلف و اختیاراتی که به وکیل داده می شود و اقداماتی که باید انجام دهد متفاوت می باشد.

بنابراین درباره میزان حق الوکاله وکیل خانواده در کرج نمیتوان رقمی را به طور ثابت مشخص کرد و حتما نیاز به مشاوره جهت تعیین حق الوکاله می باشد.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

وکیل کیفری در کرج

وکیل کیفری در کرج به وکیلی گفته می شود که در دعاوی کیفری تخصص دارد . دعاوی کیفری به مجموعه ای از امور خاص اطلاق می گردد که پس از طرح آن دعاوی، دادگستری و در بیشتر اوقات دادسرا شروع به رسیدگی نموده و اقدام به کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی می شود؛ از جمله موارد دعاوی کیفری میتوان به سرقت و فروش مال غیر، جعل اسناد و مدارک، کلاهبرداری، قتل ، اسید پاشی و … اشاره کرد.

 

مزایای استفاده از وکیل کیفری در کرج

وکلا در اکثر پرونده‌های حقوقی می‌توانند حتی در صورت عدم حضور موکل ، خودشان وکالت او را بر عهده گرفته و در دعوی‌های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت نمایند. پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی بوده و نیازمند حضور شخص متهم هستند و وکیل کیفری زمانی می‌تواند وارد میدان گردد که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد. چرا که تنها کسی که متهم به جرم‌های کیفری‌ است شخصا می‌تواند پاسخگو بوده باشد و کسی نمی‌تواند به وکالت او این کار را انجام دهد. وکیل کرج می تواند شکایت را بررسی کرده و جرمی را که موکلش بنا بر اقدام قانونی در کلانتری و دادستانی به آن متهم شده ‌است و همچنین مجازات وی را مورد تجدید نظر قرار دهد. استفاده از حضور وكیل کیفری یا وکیل جنایی در امور و دعاوی كیفری نه تنها دلیلی است برای دفاع بهتر در محاکم، بلكه می‌تواند به نحوه‌ی طرح شکایت، نوع شكایت و زمان طرح شكایت و ضمانت‌های مربوطه نیز بستگی داشته باشد.

 

حق الوکاله وکیل کیفری در کرج

شاید وقتی که با یک مشکل حقوقی مواجه می شوید برایتان سوال باشد که چه مقدار حق الزحمه ای برای یک وکیل تعیین شده است و کدام وکیل منصفانه عمل می کند و آیا اصلا هیچ تعرفه ای برای وکیل ها وجود دارد یا خیر. در این زمینه باید به شما بگوییم که هزینه هایی که باید به یک وکیل کیفری بپردازیم شامل حق مشاوره ، حق الزحمه وکالت ، هزینه تمبر مالیاتی وکیل ، هزینه های سفر و سایر هزینه هایی است که وکیل در راستای انجام وظایف وکالتی خود در مورد پرونده شما متحمل می شود ؛ بنابراین یک مقدار ثابت و مشخص وجود ندارد و نسبت به هر پرونده با توجه به شرایط آن ، متفاوت است و نیاز به مشاوره با وکیل جهت تعیین حق الوکاله می باشد.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

وکیل ملکی در کرج

وکیل ملکی در کرج ، وکیلی است که متخصص دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول است. معمولا پرونده های ملکی پیچیدگی‌های زیادی دارد که برای حل آن‌ها به حضور یک وکیل خبره نیاز است. از جمله دعاوی مربوط به امور ملکی می توان به مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ،دعاوی مربوط به الزام به دریافت پایان کار برای ساختمان ،ورود غیرمجاز به ملک غیر و … اشاره کرد.

 

ضرورت مشورت با وکیل ملکی در کرج

زمانی که افراد برای معاملات ملکی با یکدیگر توافق می کنند و قصد خرید، فروش و اجاره را دارند باید درباره قوانین ابتدایی معامله آگاهی داشته باشند تا از تسلط طرف مقابل و نفع بیشتر آن در معامله جلوگیری شود. حتی ممکن است در معامله افراد بر سر بعضی موضوعات با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند که در این صورت مشاوره با یک وکیل حاذق که در زمینه دعاوی ملکی کارکشته باشد بسیار سودمند و کارگشا است به همین جهت توصیه می شود که قبل از معاملات ملکی برای جلوگیری از ضررهای احتمالی با مشاورین حقوقی مشورت نمایید.

 

حق الوکاله وکیل ملکی در کرج

در دعاوی ملکی با توجه به آن که قوانین ماهوی و شکلی آن بسیار متفاوت و گسترده می باشد نیاز است که به وکیل مراجعه کنید. اگر می خواهید از میزان حق الوکاله وکیل در این دعاوی مطلع شوید باید گفت که نوع دعوا و نوع پرونده و میزان پیچیدگی آن و سابقه وکیل میزان حق الوکاله را تعیین می کند و یک میزان مشخص جهت حق الوکاله تعیین نشده است ، بنابراین لازم است تا با وکیل در ارتباط باشید تا با توجه به پرونده تان ، حق الوکاله را تعیین نماید.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

وکیل جرائم رایانه ای در کرج

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، فضای رایانه و اینترنت بسیار گسترده شده و در کنار این پیشرفت، راه های ارتکاب جرم برای افراد مسلط به این حوزه نیز افزایش یافته است. لذا امروزه با پیشرفت چشم گیر جرایم در فضای مجازی روبه رو هستیم. عموما افراد جامعه به جهت عدم آشنایی کامل با فضای مجازی به راحتی در دام افراد سودجو قرار می گیرند و گاها بزه دیدگان این حوزه ضرر های مالی هنگفتی را متحمل می شوند.

لذا مطالبه حقوق از دست رفته و جبران ضرر های وارده، قدم اول بزه دیدگان این حوزه می باشد. با توجه به تخصصی بودن دعاوی در خصوص جرایم رایانه ای توصیه می گردد الزاما از وکیل جرایم رایانه ای مجرب استفاده گردد زیرا وکیل جرایم رایانه ای می تواند گام به گام در روند پرونده و یا پیش از طرح پرونده با ارائه مشاوره حقوقی به شما عزیزان توضیحات لازم را ارائه و شما را از سلسله قوانین مربوطه آگاه نماید تا شما نیز وفق قوانین و مقررات اقدام نمایید.

 

چرا به وکیل خوب جرائم رایانه ای در کرج نیاز داریم ؟

باید دانست امورات حقوقی بسیار گسترده و متنوع هستند. لذا یک وکیل دادگستری و از جمله وکیل متخصص جرایم رایانه ای نمی تواند در همه امور صاحب نظر باشد. بنابراین وکلا معمولاً در یک یا دو زمینه از دانش، تجربه و تخصص بیشتری برخوردارند و هیچ وکیلی نمی تواند در همه امور حقوقی  اظهار نطر دقیق نماید. وکیل جرایم رایانه ای باید همواره به روز باشد چرا که دنیای فناوری به سرعت در حال تغییر و تحول است و این تحولات در دنیای مجازی به افراد قدرت و اختیار انواع رفتارها را می دهد ، رفتارهایی که گاه ممکن است دانسته و یا ندانسته منشأ جرم باشند ؛ بنابراین جهت حل مشکلات خود در زمینه جرائم رایانه ای به یک وکیل متخصص نیازمندیم ، جهت مشاوره با متخصص ترین وکیل جرائم رایانه ای در کرج کلیک کنید.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

وکیل تنظیم قرارداد در کرج

قرارداد موافقتنامه ای است که بین دو یا چند نفر برقرار می‌شود و انعقاد آن به این معنی است که طرفین پذیرفته اند که نسبت به انجام تعهدات و تکالیف مندرج در قرارداد پای ‌بند می‌باشند و در صورت عدم انجام مفاد قرارداد، نتایج قانونی و مندرج در قرارداد را پذیرفته‌اند. در نتیجه قرارداد یک سند حقوقی است که از طرفی حقوق و تکالیف طرفین را تعیین می کند و از طرف دیگر مشخص می‌سازد که عدم انجام هر یک از تعهدات و تکالیف از جانب طرفین، چه عواقب و تضمیناتی در بر خواهد داشت.

 

نتایج تنظیم قرارداد توسط وکیل کرج

  • پرهیز از ابهام
  • استفاده از واژگان با معنای حقوقی متناسب
  • انعقاد قرارداد در قالب حقوقی الزام آور
  • برقراری تعادل و تناسب بین تعهدات و تکالیف طرفین
  • قابلیت اجرای قرارداد و الزام طرف مقابل به آن
  • تضمین حل و فصل مطلوب و قاطع اختلافات ناشی از اجرای قرارداد و ...

حق الوکاله وکیل تنظیم قرارداد در کرج

قبل از هر اقدامی برای تنظیم قرارداد، باید بدانید که سابقه و تجربه وکیل تنظیم قرارداد در موثر و دقیق بودن قرارداد بسیار مهم است. وکیل تنظیم کننده قرارداد باید از تمام قوانین و ضوابط تنظیم قرارداد مطلع باشد. از طرفی هزینه و تعرفه تنظیم قرارداد بستگی به میزان تجربه وکیل و همچنین موضوع قرارداد دارد که هرچه قرارداد پیچیده تر و حساس‌تر باشد، بالطبع هزینه‌های بیشتری را شامل می‌شود. البته در نظر داشته باشید، حتی برای دو قرارداد با عنوان مشابه نیز با توجه به مفاد قرارداد هزینه‌های متفاوتی وجود خواهد داشت.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته توسط وکیل کرج

گروه حقوقی وکلای البرز به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته پاسخگویی سوالات و مشکلات حقوقی شما می باشد اما باید توجه کنیم در خصوص موضوعات کم اهمیت و یا مواردی که فوریتی در آن وجود ندارد و نیاز به برقراری تماس در ایام تعطیل نمی باشد ، بهتر آن است که مدارک خود را در اولین روز کاری برای تصمیم گیری صحیح به صورت حضوری به وکیل پایه یک دادگستری ارائه نماید .

هدف از امکان مشاوره حقوقی شبانه روزی توسط وکیل کرج آن است که افرادی که به صورت فوری به علت مشکلات حقوقی ناخواسته نیاز به مشاوره دارند ، از این خدمات بهره مند شوند و از تضییع حقوق خود جلوگیری نمایند .

 

گروه حقوقی وکلای البرز / وکیل کرج

امروزه در بسیاری از موارد ، برای انجام امور حقوقی، دفاع از حق و حقوق خود، شکایت از فرد یا سازمان، ثبت قراردادهای مالی و کاری پیگیری احکام، مشاوره حقوقی و کارهای ثبتی نیاز به حضور یک وکیل کرج در کنار خود دارید. گروه حقوقی وکلای البرز تا زمان احقاق حق و حصول نتیجه در کنار شما خواهند بود و به بهترین صورت ممکن شما را در جهت به نتیجه رسیدن پرونده تان یاری خواهند کرد.

همه کسانی که در کرج و سراسر ایران نیاز به خدمات مشاوره حقوقی و وکالت دارند می توانند با دفتر خدمات حقوقی البرز از طریق شماره تماس ۰۹۳۷۹۲۱۹۸۹۰ در ارتباط باشند همچنین جهت مراجعه حضوری ، می توانید به آدرس کرج ، خیابان طالقانی شمالی ، برج سایه ، طبقه دهم ، واحد ۳۱ مراجعه نمایید و در صورت تمایل به مشاوره تلفنی و غیر حضوری از طریق پر کردن فرم مشاوره با وکیل با ما در ارتباط باشید.

 

وکیل جرائم رایانه ای در کرج
وکیل کرج

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام
نیاز به مشاوره آنلاین دارید ؟
اگر نرم افزار واتس‌آپ ندارید لطفاً با شماره 09122643517 جهت مشاوره تماس بگیرید.