وکیل طلاق در کرج | گروه وکلای البرز | مشاوره حقوقی - وکالت دعاوی
وکیل طلاق در کرج

وکیل طلاق در کرج

وکیل طلاق به وکیلی اطلاق می‌شود که با قبول وکالت زوجین در طلاق، از حقوق آنها اعم از مهریه، نفقه، مال و اموال، حضانت و همه موارد مربوط به آن در دادگاه دفاع می کند. شناخت جزئیات این امور نیاز به داشتن تخصص‌ و تجارب لازم بوده که در ادامه در بررسی ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق در کرج خواهیم پرداخت ؛ با ما همراه باشید.

 

وکیل طلاق در کرج
وکیل طلاق در کرج

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در کرج

داشتن تخصص و تجربه: این موضوع درست می باشد که یک وکیل می تواند در تمامی زمینه ها وکالت موکل خود را بپذیرد اما این موضوع خیلی بیشتر اهمیت دارد که وکیل در رشته حقوقی خاص متخصص باشد. شما باید در ابتدا باید به موضوع مورد پرونده خود دقت کنید و بر اساس آن یک وکیل مجرب در کرج انتخاب کنید.

امانتدار و رازدار بودن: یکی دیگر از مواردی که در انتخاب وکیل بسیار مهم می باشد رازداری و امانت داری می باشد زیرا برای اینکه وکیل بتواند از موکل خود به خوبی دفاع کند باید تمام ریز تا درشت اتفاقات افتاده را بداند و به همین منظور باید رازدار موکل خود باشد.

وکیل باید از اتفاقات پیشگیری کند: وکیل نباید اجازه دهد که موکل او قبل از مشاوره با او اقداماتی انجام دهد که قابل جبران نباشد و این وظیفه وکیل است که از این موضوع پیشگیری کند.

وجود نداشتن تضمین و تعهد از طرف وکیل: یک وکیل نمی تواند به صورت قانونی به موکل خود ضمانت صددرصد در مورد پرونده‌اش را بدهد بنابراین یک وکیل خوب کسی است که به موکل خود ضمانتی در این بابت نمی دهد اما تمام تلاش خود را برای پرونده موکلش انجام می دهد.

نحوه طرح کردن دعوا: یک وکیل خوب باید آنچنان مهارت داشته باشد که طرح دعوای که از طرف موکل خود انجام می‌دهد را به درستی انتخاب کنند که یک مسیر اشتباه را نرود زیرا اشتباه در این روند تاثیر زیادی در پرونده خواهد داشت.

 

وکیل طلاق در کرج
وکیل طلاق در کرج

مزایای مشاوره با وکیل طلاق در کرج

متارکه و طلاق از دعاوی حقوقی می باشد و گرفتن وکیل برای آن الزامی نیست، ولی به طور مسلم گرفتن وکیل طلاق در کرج دارای مزایای زیادی است که می توانید با مشاوره از وکلای مجرب گروه حقوقی وکلای البرز  بهره مند گردید؛ تعدادی از مزایای گرفتن وکیل طلاق در کرج عبارت است از :

  • بسیاری از اشخاص ممکن است به دلیل سطح روابط عمومی پایین و یا حجب و حیا نتوانند در این مراحل از حقوق خود دفاع کنند پس لازم است که یک وکیل طلاق خوب آنها را در گرفتن حق یاری کند.
  • هنگامی که طرفین وکیل طلاق داشته باشند احتیاجی به حضور در مراحل دادرسی دادگاه نیست.
  • بیشتر اشخاصی که می خواهند اقدام به جدایی کنند به مراجع قضایی نرفته اند و با مراحل آن هم آشنایی ندارند پس بهتر است برای پیشبرد پرونده خودشان از کمک وکیل طلاق در کرج کمک بگیرند.
  • ممکن است دو طرف دعوا به خاطر شغل و منصب خود علاقه ای به حضور در مراجع قضایی نداشته باشند پس در این صورت با استخدام وکیل طلاق در کرج اقدام به جدایی را دنبال می کنند.

 

بهترین وکیل طلاق در کرج را چطور می توانیم پیدا کنیم؟

بهترین مکانی که می توانیم بهترین وکیل طلاق در کرج را پیدا کنیم موسسه های حقوقی می باشد. البته وکلایی وجود دارند که به صورت تکی و انفرادی مشغول به کار هستند و آنها هم می‌توانند بهترین وکیل به حساب بیایند اما باید نسبت به پرونده های گذشته ای که او انجام داده است تحقیق کرد و میزان خوب و بدی آن را سنجید. بنابراین بهتر است وکیل خود را از موسسات حقوقی انتخاب کنید.

گروه حقوقی وکلای البرز با بیش از ده سال سابقه درخشان و صدها پرونده موفق ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد ، برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق در کرج با ما در تماس باشید.

 

وکیل طلاق در کرج
وکیل طلاق در کرج

لزوم اخذ وکیل طلاق در کرج

طلاق و جدایی، شاید یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی هر فردی باشد که در صورت عدم آشنایی به مراحل آن به مراتب مرارت بار تر نیز می شود. هرچند امر طلاق اتفاق خوشایندی نیست، اما با سپردن این امر به وکیل مجرب، می توان از استرس ها و سختی های آن کاست و در صورتی که زوجین راهی جز جدایی نداشته باشند، زودتر به نتیجه برسند. ماده ۱۱۳۸ قانون مدنی نیز به امکان اخذ وکیل توسط زوجین برای امر طلاق اشاره نموده است اما زوجین باید توجه داشته باشند که یک وکیل نمی تواند وکالت هر دو آنها را به صورت همزمان قبول کند و در صورت نیاز هر کدام باید اقدام به اخذ وکیل جداگانه نمایند.

 

 

حق الوکاله وکیل طلاق در کرج

حق الوكاله وکیل طلاق در کرج یا بر اساس تعرفه مندرج در آئين نامه تعرفه وكالت تعيين و پرداخت مي شود و يا وكيل و موكل ميزان مشخص ديگري را تعيين و توافق مي كنند. حق الوکاله مورد توافق مي تواند در فرم چاپي وكالتنامه يا برگه هاي جداگانه اي نوشته شود و به امضاي طرفين برسد؛ محدوديتي براي تعيين حق الوكاله وکیل طلاق و چگونگي دريافت آن وجود ندارد و مبلغ ثابت و مشخصی در این خصوص تعیین نشده است و جهت تعیین حق الوکاله باید ابتدا با وکیل مشاوره داشته باشید.

 

وکیل کرج
وکیل کرج

شماره وکیل طلاق در کرج

اگر دارای مشکلات مختلف حقوقی هستید و در پی یافتن شماره بهترین وکیل در کرج برای حل مشکلات خانوادگی، کیفری ، ملکی و … می باشید که ارائه دهنده بهترین راه حل برای مشکلات شما باشد گروه حقوقی وکلای البرز بهترین پیشنهاد برای شما می باشد ؛ با ما در تماس (۰۹۳۷۹۲۱۹۸۹۰) باشید.

 

 

گروه حقوقی وکلای البرز / وکیل طلاق در کرج

اگر در انتخاب وکیل طلاق و وکیل خانواده دچار سردرگمی شده اید می توانید با وکلا و مشاوران ما در گروه حقوقی وکلای البرز تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج یاری دهند. گروه حقوقی وکلای البرز با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه به شما تضمین خواهند داد که پرونده های حقوقی شما را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانند.

 


سوالات متداول در خصوص دعاوی خانواده و طلاق


آیا خانم بدون وجود دلایل قانونی می تواند طلاق بگیرد ؟

جهت صدور حکم طلاق به درخواست زوجه نیاز به دلایل و مواردی است که در قانون پیش بینی شده است و اگر دلیل زوجه برای طلاق تنها همین مسئله باشد، دلیل موجهی برای طلاق از نظر قانون محسوب نمی شود ؛ با این وجود اگر زوجه مصر به طلاق باشد و زمان زندگی جدا از هم طولانی شده باشد ممکن است قاضی با طلاق موافقت کند ؛ در خصوص اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.


چطور می توان خیلی سریع طلاق گرفت ؟

دو راه وجود دارد ؛ راه اول اين است كه همسرتان وكالت حق طلاق به شما بدهد تا سریعتر طلاق انجام شود.
راه دوم اين است که حكم نفقه را قطعي كنيد تا بتوانيد بابت طلاق اقدام كنيد. طلاق به درخواست زوجه که ماهیتا طلاق خلع محسوب می شود تشریفات و مراحلی دارد که باید طی شود و هیچ راه حل ویژه ای برای تسریع پرسه طلاق یکطرفه وجود ندارد. سریعترین راه برای طلاق، طلاق توافقی است و در صورتی که از همسرتان وکالت داشته باشید یا همسرتان در دفتر وکالت ما حاضر شود ما ظرف حدود یک هفته طلاق را برای شما انجام خواهیم داد.


آیا با اعتیاد زوج به دیدن تصاویر مستهجن ، زوجه می تواند درخواست طلاق دهد ؟

این ها می تواند دلیل طلاق باشد ولی صرف بیان این ادعا و ذکر شفاهی این دلایل کفایت نمی نماید و باید اثبات گردد که این وقایع رخ داده است.به طور کلی رفتار غیر اخلاقی شوهر به حدی که ایجاد عسر و حرج نماید یا برای زوجه ایجاد کراهت و تنفر شدید نماید می تواند دلیلی برای طلاق خلع باشد.


 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام
نیاز به مشاوره آنلاین دارید ؟
اگر نرم افزار واتس‌آپ ندارید لطفاً با شماره 09122643517 جهت مشاوره تماس بگیرید.